Darbdienās: 10:00 - 18:00, sestdienās: 10:00 - 14:00
Graudu iela 34, Liepāja, tel. 25 1 25 1 25, e-pasts: info@incopy.lv

 

Locīšana

Salocīts pavairotais materiāls ir ērts lietošanā, transportēšanā, to ir ērti ievietot un uzglabāt mapēs. Izmēram nav nozīmes! Lokam gan svētku ielūgumus, gan apjomīgus tehnisko rasējumu projektus.

Caurumošana

Gadījumos, kad nepieciešama materiālu ievietošana ātršuvējos, veicam dokumentu caurumošanu dažādos veidos, variācijās un apjomos. Kā arī līgumu un citu dokumentu iesiešanu ar kniedēm.

Griešana

Lai reklāmas skrejlapiņa, mazākā izmēra vārda karte vai interesanti izveidots buklets iegūtu nepieciešamo izmēru, vizuālā noformējuma vēlamo gala rezultātu vai vienkārši pildītu ērtas lietošanas funkciju, to ir nepieciešams apgriezt vai sagriezt. Mūsu kopētavās to var izdarīt precīzi un īsā laika posmā, to nodrošina darbinieku pieredze un tehniskais nodrošinājums.

Šķirošana

Lai buklets, apmācības vai prezentācijas materiāls būtu pievilcīgs, pārskatāms un reprezentabls, to ir atbilstoši jāsakārto. Lai mūsu klientiem atvieglotu šo darbu, piedāvājam dokumentu šķirošanu atbilstoši norādēm un vēlmēm.

Drukas izejmateriālu uzpilde

INcopy biroja darbinieki ir uzkrājuši bagātu pieredzi tonera un tintes kasetņu uzpildīšanā un restaurācijā.
Kasešu uzpilde un atjaunošana ir viena no iespējām kā ietaupīt līdz 50% - 70% no jaunas orģinālas kasetes cenas.
Mūsu ieteikums ir izvēlēties kompleksa risinājumu, kad pakalpojuma sniedzējs ne tikai uzpilda kasetes, bet arī apkalpo biroja tehniku.

Piegāde

Parūpēsimies ne tikai par materiāla pavairošanu, iesiešanu un noformēšanu, bet arī par tā drošu nogādi Jums vēlamajā vietā.